30KPA30A | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 30KPA30ATR-ND - Tape og spole (TR) 30KPA30ACT-ND - Båndavsnitt (CT) |
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 30KPA30A |
Beskrivelse | TVS DIODE 30VWM 55.2VC P600 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 55,2V Klemme 548,9A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 30KPA30A Modeller |
Kategori | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 548,9A |
Produsent | Effekt - toppuls 30000W (30kW) |
Serie | Nettledningsbeskyttelse Ingen |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Bruksområder Generell bruk |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Type Zener | Monteringstype Gjennomgående hull |
Enveiskanaler 1 | Kapsling P600, Aksial |
Spenning - reversspenning (Typ) 30V | Leverandørens enhetsforpakning |
Spenning - gjennomslag (min) 33,51V | Baseproduktnummer |
Spenning - klemming (maks) ved Ipp 55,2V |