30KPA60A
DigiKeys produktnummer
30KPA60ATR-ND - Tape og spole (TR)
30KPA60ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
30KPA60A
Beskrivelse
TVS DIODE 60VWM 102VC P600
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
102V Klemme 297,1A Ipp TVS – dioder Gjennomgående hull P600
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
30KPA60A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
297,1A
Produsent
Effekt - toppuls
30000W (30kW)
Serie
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
60V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
67V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
102V