BFC237141103
DigiKeys produktnummer
56-BFC237141103-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BFC237141103
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metallisert Radial
EDA-/CAD-modeller
BFC237141103 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimensjon
0,394" L x 0,098" B (10,00mm x 2,50mm)
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,300" (7,62mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
160V
Bruksområder
Generell bruk
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
250V