BFC237151103
DigiKeys produktnummer
BC1726-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BFC237151103
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 220V 400V Polyester, Metallisert Radial
EDA-/CAD-modeller
BFC237151103 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Størrelse/dimensjon
0,394" L x 0,118" B (10,00mm x 3,00mm)
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,300" (7,62mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
220V
Bruksområder
Generell bruk
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
400V