BFC237051103
DigiKeys produktnummer
BC1660-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
BFC237051103
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 220V 400V Polyester, Metallisert Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BFC237051103 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,283" L x 0,138" B (7,20mm x 3,50mm)
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,200" (5,08mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
220V
Bruksområder
Bilteknikk
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
400V