167103J250A-F
DigiKeys produktnummer
338-3927-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
167103J250A-F
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 5% 250VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Metallisert Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
167103J250A-F Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,413" L x 0,138" B (10,50mm x 3,50mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Toleranse
±5%
Terminaler
PC-pinner
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
160V
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
250V