167103K400A-F
DigiKeys produktnummer
167103K400A-F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
167103K400A-F
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Metallisert Radial
EDA-/CAD-modeller
167103K400A-F Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,413" L x 0,138" B (10,50mm x 3,50mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)
Toleranse
±10%
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
200V
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
400V