UA78L12ACDRG4 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Texas Instruments
På lager: 211 962
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 896
Datablad
Similar
På lager: 2 411
STMicroelectronics
STMicroelectronics
onsemi
onsemi
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
UA78L12ACDRG4
DigiKeys produktnummer
UA78L12ACDRG4-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
UA78L12ACDRG4
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
UA78L12ACDRG4 Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
1.7V ved 40mA
Produsent
Strøm – utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
PSRR
42dB (120Hz)
Delestatus
Utdatert
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - inngang (maks)
27V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Spenning - utgang (min./fast)
12V