UA78L12ACDR
DigiKeys produktnummer
296-15054-2-ND - Tape og spole (TR)
296-15054-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-15054-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
UA78L12ACDR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UA78L12ACDR Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
1.7V ved 40mA
Produsent
Strøm – utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - inngang (maks)
27V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Spenning - utgang (min./fast)
12V