MC78L12ACDR2G
DigiKeys produktnummer
MC78L12ACDR2GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MC78L12ACDR2GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MC78L12ACDR2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MC78L12ACDR2G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MC78L12ACDR2G Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
6.5 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
42dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - inngang (maks)
35V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Spenning - utgang (min./fast)
12V