NCV78L12ABDR2G
DigiKeys produktnummer
488-NCV78L12ABDR2GTR-ND - Tape og spole (TR)
488-NCV78L12ABDR2GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
488-NCV78L12ABDR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NCV78L12ABDR2G
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NCV78L12ABDR2G Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
6.5 mA
Produsent
PSRR
42dB (120Hz)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangskonfigurasjon
Grad
Bilteknikk
Utgangstype
Godkjenning
AEC-Q100
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
35V
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - utgang (min./fast)
12V