TPSM63603RDHR
DigiKeys produktnummer
296-TPSM63603RDHRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPSM63603RDHRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPSM63603RDHRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPSM63603RDHR
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 1-16V
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 1 – 16V 3A 3V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
TPSM63603RDHR Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
3A
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Effektivitet
94,1%
Kapsling
30-PowerQFN-modul
Spenning - inngang (min)
3V
Størrelse/dimensjon
0,24" L x 0,16" B x 0,07" H (6,0mm x 4,0mm x 1,8mm)
Spenning - inngang (maks)
36V