TPSM63604RDLR
DigiKeys produktnummer
296-TPSM63604RDLRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPSM63604RDLRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPSM63604RDLRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPSM63604RDLR
Beskrivelse
36-V INPUT, 16-V OUTPUT, 4-A SYN
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 1 – 16V 4A 3V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
TPSM63604RDLR Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
4A
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Effektivitet
95,6%
Kapsling
20-PowerBFQFN-modul
Spenning - inngang (min)
3V
Størrelse/dimensjon
0,22" L x 0,20" B x 0,16" H (5,5mm x 5,0mm x 4,1mm)
Spenning - inngang (maks)
36V