TPSM63603EXTRDHR
DigiKeys produktnummer
296-TPSM63603EXTRDHRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-TPSM63603EXTRDHRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-TPSM63603EXTRDHRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TPSM63603EXTRDHR
Beskrivelse
36-V, 3-A STEP-DOWN POWER MODULE
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 1 – 16V 3A 3V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TPSM63603EXTRDHR Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
3A
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, fjernstyrt av/på, standby-utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
94,1%
Type
Uisolert PoL-modul
Monteringstype
Overflatemontering
Antall utganger
1
Kapsling
30-PowerQFN-modul
Spenning - inngang (min)
3V
Størrelse/dimensjon
0,16" L x 0,24" B x 0,07" H (4,0mm x 6,0mm x 1,9mm)
Spenning - inngang (maks)
36V