LP3991TL-1.8EV
DigiKeys produktnummer
LP3991TL-1.8EV-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LP3991TL-1.8EV
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR LP3991
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LP3991 1 - Enkel Kanaler per IC Positiv fast Evalueringskort for lineær spenningsregulator
Kategori
Strøm – utgang
300mA
Produsent
Texas Instruments
Spenning - inngang
1,65V – 4V
Emballasje
Boks
Regulatortype
Positiv fast
Delestatus
Utdatert
Innhold
Kort
Kanaler per IC
1 - Enkel
Brukt IC/del
LP3991
Utgangsspenning
1,8V