LP3991TL-2.8/NOPB | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LP3991TL-2.8/NOPB |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4-DSBGA |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA 4-DSBGA (1x1) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LP3991TL-2.8/NOPB Modeller |
Kategori | Strøm - hvilestrøm (Iq) 100 µA |
Produsent | Strøm - forsyning (maks) 225 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 65dB (1kHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overtemperatur, Kortslutning |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 4V | Kapsling 4-WFBGA, DSBGA |
Spenning - utgang (min./fast) 2,8V | Leverandørens enhetsforpakning 4-DSBGA (1x1) |
Spenningsbortfall (maks) 0.16V ved 300mA | Baseproduktnummer |