LP3991TLX-2.8/NOPB er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Texas Instruments
På lager: 900
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA 4-DSBGA (1x1)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LP3991TLX-2.8/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-LP3991TLX-2.8/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
296-LP3991TLX-2.8/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-LP3991TLX-2.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP3991TLX-2.8/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 300MA 4-DSBGA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP3991TLX-2.8/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
100 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
225 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
4V
Kapsling
4-WFBGA, DSBGA
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
4-DSBGA (1x1)
Spenningsbortfall (maks)
0.16V ved 300mA