ADP172CB-1.8-EVALZ
DigiKeys produktnummer
ADP172CB-1.8-EVALZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP172CB-1.8-EVALZ
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR ADP172
Detaljert beskrivelse
ADP172 1 - Enkel Kanaler per IC Positiv fast Evalueringskort for lineær spenningsregulator
Kategori
Strøm – utgang
300mA
Produsent
Analog Devices Inc.
Spenning - inngang
1,6V – 3,6V
Emballasje
Boks
Regulatortype
Positiv fast
Delestatus
Aktiv
Innhold
Kort
Kanaler per IC
1 - Enkel
Brukt IC/del
ADP172
Utgangsspenning
1,8V