LM2591HVSX-3.3/NOPB | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LM2591HVSX-3.3/NOPB |
Beskrivelse | IC REG BUCK 3.3V 1A TO263 |
Produsentens standard leveringstid | 6 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 1A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LM2591HVSX-3.3/NOPB Modeller |
Kategori | Spenning - inngang (maks) 60V |
Produsent | Spenning - utgang (min./fast) |
Serie | Strøm – utgang |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Frekvens - omkobling 150kHz |
Delestatus Aktiv | Synkron likeretter Ingen |
Funksjon Trinn ned | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Utgangskonfigurasjon Positiv | Monteringstype Overflatemontering |
Topologi | Kapsling |
Utgangstype | Leverandørens enhetsforpakning TO-263 (DDPAK-5) |
Antall utganger 1 | Baseproduktnummer |
Spenning - inngang (min) 4,5V |