MIC4576-3.3WU
DigiKeys produktnummer
576-1532-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC4576-3.3WU
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
EDA-/CAD-modeller
MIC4576-3.3WU Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
36V
Emballasje
Rør
Aktiv
Frekvens - omkobling
200kHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-5
Spenning - inngang (min)
4V