MIC4575-3.3WU
DigiKeys produktnummer
576-2341-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MIC4575-3.3WU
Beskrivelse
IC REG BCK BST 3.3V 1.7A TO263-5
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering, Ned-/opptransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 1,7A (veksle) TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
EDA-/CAD-modeller
MIC4575-3.3WU Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
24V
Emballasje
Rør
Aktiv
Frekvens - omkobling
200kHz
Funksjon
Trinn ned, Trinn opp / trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-5
Spenning - inngang (min)
4V