LM2576-3.3WU-TR | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | LM2576-3.3WU-TR |
Beskrivelse | IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5 |
Produsentens standard leveringstid | 8 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | LM2576-3.3WU-TR Modeller |
Kategori | Spenning - inngang (maks) 40V |
Produsent | Spenning - utgang (min./fast) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm – utgang |
Delestatus Aktiv | Frekvens - omkobling 52kHz |
Funksjon Trinn ned | Synkron likeretter Ingen |
Utgangskonfigurasjon Positiv | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TJ) |
Topologi | Monteringstype Overflatemontering |
Utgangstype | Kapsling |
Antall utganger 1 | Leverandørens enhetsforpakning TO-263-5 |
Spenning - inngang (min) 4V | Baseproduktnummer |