LM2576-3.3WU er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Texas Instruments
På lager: 483
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 621
Datablad
På lager: 60
På lager: 4
På lager: 385
På lager: 6 733
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LM2576-3.3WU
DigiKeys produktnummer
LM2576-3.3WU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2576-3.3WU
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LM2576-3.3WU Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
52kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-5
Spenning - inngang (min)
4V