LM2576-3.3WU-TR
DigiKeys produktnummer
LM2576-3.3WU-TR-ND - Tape og spole (TR)
LM2576-3.3WU-CT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM2576-3.3WU-DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2576-3.3WU-TR
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
EDA-/CAD-modeller
LM2576-3.3WU-TR Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
52kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-5
Spenning - inngang (min)
4V