LM2591HVSX-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM2591HVSX-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LM2591HVSX-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM2591HVSX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2591HVSX-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 1A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
EDA-/CAD-modeller
LM2591HVSX-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
60V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
150kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (DDPAK-5)
Spenning - inngang (min)
4,5V