F6N0.50BK1200
DigiKeys produktnummer
1030-F6N0.50BK1200-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F6N0.50BK1200
Beskrivelse
SELF WRAP 1/2" X 1200' BLACK
Detaljert beskrivelse
Selvvikling X 1200' (365,76m) Svart
Lengde
1200' (365,76m)
Serie
Veggtykkelse
0,025" (0,64mm)
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,500" (12,70mm)