F6N1.25BK250
DigiKeys produktnummer
1030-F6N1.25BK250-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F6N1.25BK250
Beskrivelse
SELF WRAP 1.25" X 250' BLACK
Detaljert beskrivelse
Selvvikling X 250' (76,20m) Svart
Lengde
250' (76,20m)
Serie
Veggtykkelse
0,038" (0,96mm)
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
1,250" (31,75mm)