CSI-RGFB-200-UFFR
DigiKeys produktnummer
CSI-RGFB-200-UFFR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSI-RGFB-200-UFFR
Beskrivelse
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 7.8"
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial U.FL (UMCC) til RP-SMA 1,13mm YD på koaksialkabel 7,874" (200,00mm)
EDA-/CAD-modeller
CSI-RGFB-200-UFFR Modeller
Lengde
7,874" (200,00mm)
Kabeltype
1,13mm YD på koaksialkabel
Totalimpedans
50 Ohms
Frekvens - maks
3 GHz
Ytterligere resurser
På lager: 885
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 42,29000kr 42,29
250kr 40,34456kr 10 086,14
Alternativ lengde
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 3.9"
På lager: 993
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 11.8"