CSI-RGFB-300-UFFR
DigiKeys produktnummer
CSI-RGFB-300-UFFR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSI-RGFB-300-UFFR
Beskrivelse
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 11.8"
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial U.FL (UMCC) til RP-SMA 1,13mm YD på koaksialkabel 11,811" (300,00mm)
EDA-/CAD-modeller
CSI-RGFB-300-UFFR Modeller
Lengde
11,811" (300,00mm)
Kabeltype
1,13mm YD på koaksialkabel
Totalimpedans
50 Ohms
Frekvens - maks
3 GHz
Ytterligere resurser
På lager: 106
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 53,79000kr 53,79
Alternativ lengde
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 3.9"
På lager: 993
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 7.8"