CSI-RGFB-100-UFFR
DigiKeys produktnummer
CSI-RGFB-100-UFFR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSI-RGFB-100-UFFR
Beskrivelse
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 3.9"
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial U.FL (UMCC) til RP-SMA 1,13mm YD på koaksialkabel 3,937" (100,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSI-RGFB-100-UFFR Modeller
Kategori
2. kontakt
U.FL (UMCC)-plugg, rett vinkel
Produsent
TE Connectivity Linx
Kjønn 2. kontakt
Hunn
Emballasje
Bulk
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Delestatus
Aktiv
Lengde
3,937" (100,00mm)
Stil
U.FL (UMCC) til RP-SMA
Kabeltype
1,13mm YD på koaksialkabel
1. kontakt
RP-SMA-uttak
Totalimpedans
50 Ohms
Kjønn 1. kontakt
Hann
Frekvens - maks
3 GHz
1. kontaktfestetype
Panelmontering
Farge
Grå
Monteringsfunksjon for 1. kontakt
Gjennomføring - mutter på forside
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 993
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 41,54000kr 41,54
250kr 39,52616kr 9 881,54
Alternativ lengde
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 7.8"
På lager: 885
COAX CBL U.FL TO RP-SMA 11.8"