CSH-SGFB-100-UFFR
DigiKeys produktnummer
343-CSH-SGFB-100-UFFR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CSH-SGFB-100-UFFR
Beskrivelse
COAX CBL U.FL TO SMA 3.9"
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kabelmodul koaksial U.FL (UMCC) til SMA 1,32mm YD på koaksialkabel 3,937" (100,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CSH-SGFB-100-UFFR Modeller
Kategori
Kjønn 2. kontakt
Hunn
Produsent
TE Connectivity Linx
2. kontaktfestetype
Fritthengende (i linje)
Emballasje
Pose
Lengde
3,937" (100,00mm)
Delestatus
Aktiv
Kabeltype
1,32mm YD på koaksialkabel
Stil
U.FL (UMCC) til SMA
Totalimpedans
50 Ohms
1. kontakt
SMA-uttak
Farge
Svart
Kjønn 1. kontakt
Hunn
Funksjoner
Skjermet
1. kontaktfestetype
Panelmontering
Driftstemperatur
-40°C – 90°C