MPZ2012S102ATD25
DigiKeys produktnummer
445-MPZ2012S102ATD25TR-ND - Tape og spole (TR)
445-MPZ2012S102ATD25CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-MPZ2012S102ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPZ2012S102ATD25
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 0805 1LN
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 1,5A 150mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPZ2012S102ATD25 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell strøm (maks)
1,5A
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
150mOhm
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Filtertype
Strømlinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Høyde (maks)
0,041" (1,05mm)
Impedans ved frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)