MPZ1608S102ATD25
DigiKeys produktnummer
445-MPZ1608S102ATD25TR-ND - Tape og spole (TR)
445-MPZ1608S102ATD25CT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-MPZ1608S102ATD25DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPZ1608S102ATD25
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 800mA 300mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPZ1608S102ATD25 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Nominell strøm (maks)
800mA
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
300mOhm
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Filtertype
Strømlinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
1
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Impedans ved frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)