STD14NM50NAG
DigiKeys produktnummer
497-STD14NM50NAGTR-ND - Tape og spole (TR)
497-STD14NM50NAGCT-ND - Båndavsnitt (CT)
497-STD14NM50NAGDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STD14NM50NAG
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 12A DPAK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 500 V 12A (Tc) 90W Overflatemontering DPAK
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
27 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±25V
Serie
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
816 pF @ 50 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Effekttap (maks)
90W
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
150°C (TJ)
FET-type
Grad
Bilteknikk
Teknologi
Godkjenning
AEC-Q101
Drain til Source-spenning
500 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
320mOhm ved 6A, 10V
Baseproduktnummer
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA