VC1206K201R014
DigiKeys produktnummer
399-VC1206K201R014TR-ND - Tape og spole (TR)
399-VC1206K201R014CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-VC1206K201R014DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VC1206K201R014
Beskrivelse
VARISTOR 22V 200A 1206
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
22 V 200 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering, MLCV 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VC1206K201R014 Modeller
Kategori
Strøm - strømstøt
200 A
Produsent
KEMET
Energi
0,6J
Serie
Antall kretser
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved frekvens
950 pF @ 1 kHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Maksimal AC-volt
14 V
Grad
Bilteknikk
Maksimal DC-volt
18 V
Godkjenning
AEC-Q200
Varistorspenning (min)
19.8 V
Monteringstype
Overflatemontering, MLCV
Varistorspenning (Typ)
22 V
Kapsling
1206 (3216 metrisk)
Varistorspenning (maks)
24.2 V