BLM31KN102SH1L
DigiKeys produktnummer
490-16520-2-ND - Tape og spole (TR)
490-16520-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-16520-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM31KN102SH1L
Beskrivelse
FERRITE BEAD 1 KOHM 1206 1LN
Detaljert beskrivelse
1 kOhms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 1206 (3216 metrisk) 2A 75mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM31KN102SH1L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
75mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,071" (1,80mm)
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Impedans ved frekvens
1 kOhms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
2A