BLM18KG331SH1D
DigiKeys produktnummer
490-13257-2-ND - Tape og spole (TR)
490-13257-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-13257-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM18KG331SH1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN
Detaljert beskrivelse
330 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0603 (1608 metrisk) 1,7A 80mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM18KG331SH1D Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
80mOhm
Produsent
Murata Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,037" (0,95mm)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans ved frekvens
330 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
1,7A