DLW43MH201XK2L
DigiKeys produktnummer
490-DLW43MH201XK2LTR-ND - Tape og spole (TR)
490-DLW43MH201XK2LCT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-DLW43MH201XK2LDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DLW43MH201XK2L
Beskrivelse
CMC 200UH 110MA 2LN SMD AEC-Q200
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
200 µH @ 100 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 110mA DCR 4,5Ohm
EDA-/CAD-modeller
DLW43MH201XK2L Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
4,5Ohm
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
20V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Digi-Reel®
Klassifiseringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Høyde (maks)
0,114" (2,90mm)
Induktans ved frekvens
200 µH @ 100 kHz
Kapsling
Horisontal, 4 PC-plater
Nominell strøm (maks)
110mA