NFM18PC104R1C3D
DigiKeys produktnummer
490-6969-2-ND - Tape og spole (TR)
490-6969-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-6969-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NFM18PC104R1C3D
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 16V 0603
Detaljert beskrivelse
0.1 µF Gjennomføring kondensatorer 16V 2 A 30mOhm 0603 (1608 metrisk), 3 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
NFM18PC104R1C3D Modeller
Kategori
Strøm
2 A
DC-motstand (DCR) (maks)
30mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Kapasitans
0.1 µF
Høyde (maks)
0,028" (0,70mm)
Toleranse
±20%
Baseproduktnummer
Nominell spenning
16V