RWS150B-28
DigiKeys produktnummer
285-RWS150B-28-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RWS150B-28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 151W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
RWS150B-28 Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Boks
Effektivitet
0,895
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Kan brukes med DC-inngang, PFC, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
5,04" L x 3,70" B x 1,61" H (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Spenning - utgang 1
28V
Godkjenningsbyrå
CSA, cUL, FCC, UL
Strøm - utgang 1
5.4 A