RWS150B-12
DigiKeys produktnummer
285-RWS150B-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RWS150B-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RWS150B-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
0,87
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
5,04" L x 3,70" B x 1,61" H (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Spenning - utgang 1
12V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
13 A