RWS150B-24
DigiKeys produktnummer
285-RWS150B-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RWS150B-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
RWS150B-24 Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
0,89
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
5,04" L x 3,70" B x 1,61" H (128,0mm x 94,0mm x 41,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
6.5 A