SMP350PS28
DigiKeys produktnummer
1470-4449-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SMP350PS28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 350W
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
SMP350PS28 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 70°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Fjernstyrt av/på
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
7,00" L x 3,60" B x 1,70" H (177,8mm x 91,4mm x 43,2mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, TUV, UL
Spenning - utgang 1
28V
Standardnummer
Strøm - utgang 1
12.5 A