CCR200PS28
DigiKeys produktnummer
1470-CCR200PS28-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCR200PS28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 110W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 85 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, bunnplate, standby-utgang, universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,09" L x 2,28" B x 1,00" H (78,5mm x 57,9mm x 25,4mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cURus, DEMKO, EN, FCC, TUV, UKCA, UL
Spenning - utgang 1
28V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
3.92 A