LFM420S280C
DigiKeys produktnummer
2034-LFM420S280C-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LFM420S280C
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 280W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
Kategori
Bruksområder
Husholdningsapparater, ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
4.25 kV
Serie
Effektivitet
94%
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,09" L x 3,29" B x 1,00" H (129,3mm x 83,6mm x 25,4mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, DEMKO, FCC, UKCA
Spenning - utgang 1
28V
Standardnummer
60335-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
15 A