CUS1200M-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS1200M-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS1200M-24
Beskrivelse
AC-DC, MEDICAL, 85-265V, 24V 50A
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
95%
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
7,36" L x 3,66" B x 1,67" H (187,0mm x 93,0mm x 42,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
50 A