MEB-1K2A24T ABA
DigiKeys produktnummer
1145-MEB-1K2A24TABA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MEB-1K2A24T ABA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet, Konformt belagt AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC Inngang
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, Lastfordeling, PMBus™, PFC, Fjernstyrt av/på, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Kapslet, Konformt belagt
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
8,03" L x 5,00" B x 1,59" H (204,0mm x 127,0mm x 40,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Spenning - utgang 1
24V
Standardnummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
50 A