CUS800M-24
DigiKeys produktnummer
285-CUS800M-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS800M-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 802W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
CUS800M-24 Modeller
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Størrelse/dimensjon
6,71" L x 3,35" B x 1,67" H (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
33.4 A