CUS800M-12
DigiKeys produktnummer
285-CUS800M-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS800M-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 680W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CUS800M-12 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
92,5%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
6,71" L x 3,35" B x 1,67" H (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
56.7 A