CUS1200M-48
DigiKeys produktnummer
285-CUS1200M-48-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CUS1200M-48
Beskrivelse
AC-DC, MEDICAL, 85-265V, 48V 25A
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 85 – 264VAC Inngang
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
95,5%
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
7,36" L x 3,66" B x 1,67" H (187,0mm x 93,0mm x 42,5mm)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Spenning - utgang 1
48V
Standardnummer
60601-1; 62368-1
Strøm - utgang 1
25 A